You are currently viewing Dorabianie kluczy Wejherowo – nr 1 w mieście

Dorabianie kluczy Wejherowo – nr 1 w mieście

Kilka słów o nas

Od lat zajmujemy się kluczami. Wszystko zaczęło się przeszło 15 lat temu od dorabiania zwykłych kluczy patentowych. Z czasem na rynku zaczęły pojawiać się coraz to nowsze i lepsze zamki z wyższymi atestami antywłamaniowymi, a klucze do nich stawały się bardziej skomplikowane. Zaczęliśmy rozbudowywać nasze zaplecze maszynowe oraz zdobywać niezbędną wiedzę. Z czasem mogliśmy dorobić praktycznie każdy klucz.

Dorabianie kluczy Wejherowo – klucze samochodowe

Potem przyszedł czas na rozwój elektroniki. W samochodach zamiast prostych stałokodowych transponderów zaczęto montować coraz to bardziej wymyślne systemy. Zaczęliśmy kierować rozwojem firmy się w stronę kluczy samochodowych. Początkowo wykonywaliśmy drobne naprawy pilotów, wymiany zużytych swichy czy wymiany obudów klucza. Potem przyszedł czas na programowanie kluczy samochodowych.

Obecnie dorabiamy klucze do większości samochodów. Dorabiamy klucze w przypadku wszystkich kluczy zgubionych. Dorabiamy klucze do Mercedesów, Audi, Volkswagenów. Pomogliśmy już wielu właścicielom samochodów. Cały czas rozwijamy się, budując nasze doświadczenie i zaufanie klientów.

Jeśli masz więc jakiś problem z kluczem do samochodu, zapraszamy do kontaku.

Jak nas znaleźć?

Nasz punkt mieści się w Wejherowie, przy ulicy 10 Lutego 12 w Wejherowie Głównym.
Na poniższym zdjęciu widać budynek w którym się znajdujemy.

dorabianie kluczy wejherowo - panorama, widok z ulicy
Dorabianie kluczy Wejherowo – panorama

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 18:00, lub pod numerem telefonu: 518 597 658

W razie potrzeby umieszczam pinezkę ; )