Samochody z grupy VAG

Klucze samochodowe do najpopularniejszych samochodów w Polsce. W ostatnich latach obserwuje się wysyp samochodów z grupy VAG. Volkswagen, Skoda, Seat przyciągają ciekawą stylistyką i niezawodnością. Audi natomiast świetnym wyglądem
i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi.

klucze samochodowe - dorabianie kluczy skoda

W obecnych samochodach elektronika jest praktycznie wszędzie. Kiedyś wystarczały elektryczne szyby, a klimatyzacja była szczytem komfortu, teraz wśród wszelkiego rodzaju udogodnień i czujników montowanych w samochodach łatwo się pogubić.

Docinamy i programujemy kluczyki do praktycznie każdego samochodu. Wymieniamy też obudowy pilotów, które często psują się w skutek czasu i codziennego użytkowania. 

W starszych samochodach często wyłamują się groty i przestają działać piloty. Jeżeli spotkały Cię takie problemy zapraszamy do kontaktu.

O klucze samochodowe trzeba dbać. Jeśli zauważysz zniszczoną obudowę, warto ją niezwłocznie wymienić, ponieważ potem łatwo o większe i droższe w naprawie problemy. Ostatecznie może się skończyć nawet dorabianiem nowego kompletu.

Nawet jeśli zgubisz wszystkie swoje klucze samochodowe, pomożemy Ci.​

Dorabiamy klucze nawet w przypadku zaginięcia wszystkich kluczy. Często zdarza się, że przez względnie wysoką cenę dorobienie klucza do samochodu klienci rezygnują z tej usługi uważając że przecież nie zgubią swojego jedynego klucza. Takie podejście ma krótkie nogi. Wystarczy chwila nieuwagi i kluczyk wypada z kieszeni i wtedy zaczynają się wielkie nerwy i poszukiwania.

Musisz pamiętać , że usługa dorobienie klucza jest o wiele tańsza jeśli masz działający klucz, niż w przypadku gdy tych kluczy nie ma wcale.

Wiąże się to przede wszystkim z dużo większym nakładem pracy. W takim wypadku trzeba do klienta dojechać, nierzadko otworzyć awaryjnie samochód. Potem wyciągnąć zamek lub stacyjkę. Następnie rozebrać ją i na jej podstawie dociąć klucz. Dopiero potem zaczyna się programować immobiliser. Zajmuje to dużo więcej czasu i jest o wiele kosztowniejsze.