opinie

CZYLI CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI

Nasz zespół stara się sprostać każdemu powierzonemu nam zadaniu. Swoją pracę wykonujemy najlepiej jak umiemy. Cieszymy kiedy nasi klienci doceniają nasze starania zostawiając po sobie jakieś dobre słowo o firmie. Zamieszczone tutaj opinie pochodzą z profilu firmowego Google.

Opinie 1
Opinie 2

Po zatrzaśnięciu kluczyków w samochodzie szukałam pomocy w różnych miejscach ale niestety nikt mi nie pomógł. Dopiero gdy dodzwoniłam się do tej firmy to otrzymałam pomoc. Pan w ciagu 15minut do mnie dojechał i otworzył samochód. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Polecam z czystym sumieniem! 👌👌👌

service
Opinie 2

Zadzwoniłem jaki mam problem z kluczem (pilot) do citroena Nemo. Po trzech dniach pan oddzwonil i zaprosił na naprawę. Klucz wymieniony na nowy w całości. Robota trwała 30min. Klucz otwiera zamyka, auto odpala. Cena adekwatna. Takze z czystym sumieniem goraco polecam. Dobry fachowiec.

service
Opinie 2

Firma godna polecenia . Naprawiony pilot do bramy garażowej w bardzo szybkim czasie . Pełen profesjonalizm Pan tam pracujący wszystko wytlumaczy w najdrobniejszych szczegółach. Polecam.

service
Opinie 2

Polecam. Bardzo szybko i sprawnie naprawiony pilot do auta.

service
Opinie 2

Super obsługa profesjonalne doradztwo oraz usługi . Polecam.

service
Opinie 2

Wszystko zrobione szybko i za rozsądne pieniądze. Polecam.

service