Coś o Mercedesach

Mercedes od lat kojarzy się z luksusowym samochodem. Począwszy od pierwszych egzemplarzy z początku lat 80, aż po dzień dzisiejszy. Charakteryzował się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i niesamowitym komfortem użytkowania. Podobnie jest z kluczykami do tych wspaniałych samochodów. Na pierwszy rzut oka widać że nie są to zwykłe klucze, jeśli dorabianie kluczy do mercedesa to nie problem.

dorabianie kluczy do mercedesa

Posiadamy niezbędny sprzęt i wiedzę, żeby dorobić bezinwazyjnie klucz do Twojego ulubionego samochodu. Nawet w przypadku wszystkich zaginionych kluczy. Potrzebujemy do tego stacyjki. Na jej podstawie zakodujemy klucz lub usuniemy klucze, które są tam już zapisane.

Dorabianie kluczy do mercedesa jest bardzo ważne. Musisz pamiętać, że w tym niezwykłym samochodzie, zwłaszcza w starszych rocznikach kluczyki „kończą się”.

Może się okazać, że pewnego dnia kiedy będziesz chciał jechać z rodziną gdzieś w gości kluczyk nie przekręci stacyjki. Nawet nie otworzy samochodu. Dzieje się tak dlatego, że fabrycznie kluczyki programowane są na 200 000 użyć. Kiedy wyczerpiesz ten limit niezależnie od tego gdzie właśnie będziesz i jakie będziesz miał plany, samochód po prostu odmówi Ci posłuszeństwa.

Objawy zużycia kluczyka

Dlatego jeśli tylko zauważysz, że pomimo wymiany baterii kluczyk dalej ma problem z odpaleniem lub otwarciem samochodu, natychmiast udaj się do punktu dorabianie kluczy i dorób sobie zapasową „rybkę”. Będziesz miał wtedy pewność, że nie spotka Cię gdzieś poza domem jakaś przykra niespodzianka. Zadbaj o swój spokój. Założę się, że każdy kierowca chcę, aby jego auto go słuchało i nie robiło mu takich dziwnych numerów.

Mercedes to wspaniała marka starsze modele są lepiej wyposażone i bardziej wygodne od niektórych nowych samochodów. Niestety kluczyki mają taki właśnie mankament. Przygotuj się na niego.