BMW jest producentem samochodów z klasy premium. Skoro więc samochód jest „premium” kluczyki w nim również muszą być nietypowe.

Wyjątkowe kluczyki BMW

Zaczęło się od nierozbieralnych i niezawodnych kluczyków, w których źródłem zasilania był akumulator ładujący się poprzez antenę stacyjki. Kiedy samochód był często używany w dłuższych trasach, nie stanowiło to wielkiego problemu. Inaczej sprawa się miała, kiedy to przez ciągłe zapalanie i gaszenie samochodu, akumulator najzwyczajniej w świecie się niszczył. Na szczęście w dobie obecnych możliwości wymiana takiego akumulatora, czy dorabianie kluczy do BMW nie stanowi problemu.

dorabianie kluczy do BMW

BMW to wspaniała marka wymaga jednak odpowiedniego fachowca od kluczyków. Są to jedne z tych samochodów, w których ze względu na swój prestiż i wbudowane zabezpieczenie przeciwkradzieżowe warto posiadać zapasowy komplet kluczy.

Sposoby na dorabianie kluczy do BMW

Klucze do BMW dorabiamy na podstawie modułu EWS lub CAS, znajdujących się w samochodzie. W przypadku kiedy zgubiłeś wszystkie klucze istnieje możliwość nadpisania klucza nowego na pozycję klucza zgubionego. Skutkuje to tym, ze zgubiony klucz przestaje działać.

Korzystamy z najnowszych technicznych rozwiązań dostępnych na rynku kluczykarskim. Ciągle rozwijamy swoje kwalifikacje biorąc czynny udział w targach i szkoleniach. Dorabiamy kluczy do większości samochodów BMW. Pamiętaj, że najcenniejszą rzeczą, którą daje posiadanie zapasowego kompletu kluczy to poczucie bezpieczeństwa i spokój. To fakt, że dorabianie kluczy do BMW wiąże się z wydatkiem. Zastanów się jednak, czy inwestycja w spokój i bezpieczeństwo jest warta Twojej uwagi, czasu i pieniędzy.

Od lat zajmujemy się dorabianiem kluczy. Jeśli interesuje Cię temat zapasowych kluczy do bmw, serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.